CE SMART ELECTRIC SCOOTER COMMUTER HELMET (M) BLACK

  • Производител: XIAOMI
  • Гаранција: 0 дена

2,110.00 ден

Опис

КАЦИГА ЗА ЕЛЕКТРИЧНИ ТРОТИНЕТИ

Model Name: XIAOMI COMMUTER HELMET
Specification
Colour: Black
Size: M
Head width: 55-58cm
Adjustable range: 3cm
Weight range: 300g
Material: PC+EPS

Дополнителни информации
Brand

XIAOMI

ОЦЕНА (0)
0 reviews
0
0
0
0
0

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CE SMART ELECTRIC SCOOTER COMMUTER HELMET (M) BLACK”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

1 2 3 4 5
1 2 3 4 5
1 2 3 4 5