CE SMART ELECTRIC SCOOTER STORAGE BAG

  • Производител: XIAOMI
  • Гаранција: 0 дена

2,470.00 ден

Опис

КАЦИГА ЗА ЕЛЕКТРИЧНИ ТРОТИНЕТИ

Details
Product Type: Storage Bag
Color: Black
Width: 140 mm
Height: 260 mm
Thickness: 110 mm
Content: Bag
Dedicated to: Xiaomi Electric Scooter
Material: Polyester, PU

Дополнителни информации
Brand

XIAOMI

ОЦЕНА (0)
0 reviews
0
0
0
0
0

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CE SMART ELECTRIC SCOOTER STORAGE BAG”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

1 2 3 4 5
1 2 3 4 5
1 2 3 4 5