CE SMART ELECTRIC SCOOTER CABLE LOCK 5 DIGIT CODE

  • Производител: XIAOMI
  • Гаранција: 360 дена

1,990.00 ден

Опис

ДОДАТОЦИ ЗА ЕЛЕКТРИЧНИ ТРОТИНЕТИ

Model Name: Xiaomi SCOOTER CABLE LOCK 5 DIGIT CODE
Specifications
Net Weight: 0.27kg
Material: Steel cable, ABS, zinc alloy
Colour: Black
Compatible Vehicles: Mi Electric Scooter
Lock Diameter x Total Length: Φ 12 x 1200mm

Дополнителни информации
Brand

XIAOMI

ОЦЕНА (0)
0 reviews
0
0
0
0
0

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CE SMART ELECTRIC SCOOTER CABLE LOCK 5 DIGIT CODE”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

1 2 3 4 5
1 2 3 4 5
1 2 3 4 5