SSD M.2 1TB CRUCIAL P3 PLUS M.2 NVMe PCIe Gen4 5.000/3.600MB/s, CT1000P3PSSD8

  • Производител: CRUCIAL
  • Гаранција: 1080 дена

6,300.00 ден

Опис

ХАРД ДИСК ССД

General Tech Specs
Interface: NVMe (PCIe Gen 4 x4)
SSD Endurance (TBW): 110TB
Form Factor: M.2 (2280)
SSD Series: P3 Plus
Capacity: 500GB
Speed & Timing
Sequential Read: 4,700 MB/s
Sequential Write: 1,900 MB/s

Дополнителни информации
Brand

CRUCIAL

ОЦЕНА (0)
0 reviews
0
0
0
0
0

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SSD M.2 1TB CRUCIAL P3 PLUS M.2 NVMe PCIe Gen4 5.000/3.600MB/s, CT1000P3PSSD8”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

1 2 3 4 5
1 2 3 4 5
1 2 3 4 5