Intel i5-14600K LGA1700 24MB Cache 5.3GHz

  • Производител: INTEL
  • Гаранција: 1050 дена

21,170.00 ден

Опис

ПРОЦЕСОРИ

Intel i5-14600K LGA1700 24MB Cache 5.3GHz
BX8071514600K

Дополнителни информации
Brand

INTEL

ОЦЕНА (0)
0 reviews
0
0
0
0
0

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intel i5-14600K LGA1700 24MB Cache 5.3GHz”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

1 2 3 4 5
1 2 3 4 5
1 2 3 4 5