HEADPHONES WIRELESS LENOVO, Bluetooth w/microphone, Red HD800

  • Производител: LENOVO
  • Гаранција: 360 дена

2,550.00 ден

Опис

СЛУШАЛКИ

Bluetooth version: V5.0
Playing time: 20 hours
Standby time: 300 hours
Speaker diameter: 40mm
Sensitivity: 105dB
Wireless propagation distance: about 10m
Battery capacity: 500mAh

Дополнителни информации
Brand

LENOVO

ОЦЕНА (0)
0 reviews
0
0
0
0
0

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HEADPHONES WIRELESS LENOVO, Bluetooth w/microphone, Red HD800”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

1 2 3 4 5
1 2 3 4 5
1 2 3 4 5