ASUS ROG Fusion II 500

  • Производител: ASUS
  • Гаранција: 360 дена

5,999.00 ден

Опис

ГЕЈМИНГ СЛУШАЛКИ

ASUS ROG Fusion II 500
RGB gaming headset with high resolution ESS 9280 Quad DAC
deep bass and immersive virtual 7.1 surround sound
AI Beamforming Microphones with AI Noise Cancelation
Game Chat volume control
compatible with PCs
PlayStation 5
Nintendo Switch and Xbox
90YH02W5-B2UA00

Дополнителни информации
Brand

Asus

ОЦЕНА (0)
0 reviews
0
0
0
0
0

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ASUS ROG Fusion II 500”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

1 2 3 4 5
1 2 3 4 5
1 2 3 4 5