Прикажувам 1–12 од 153 резултати

РАМ МЕМОРИЈА

Прикажи 9 12 18 24

DIMM 8GB DDR3 1600MHz Geil CL11

Производот е достапен

1,499.00 ден
Brand

Geil

БРЗИНА

DDR3

Kingston 32GB 5200MHz DDR5 CL36 DIMM (Kit of 2)

Производот не е достапен

7,199.00 ден
Brand

KINGSTON

БРЗИНА

DDR5

Kingston 32GB 5600MHz DDR5 CL36 DIMM (Kit of 2)

Производот е достапен

8,599.00 ден
Brand

KINGSTON

БРЗИНА

DDR5

Kingston 8GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM FURY Beast Black

Производот е достапен

1,299.00 ден
Brand

KINGSTON

БРЗИНА

DDR4

RAM DDR2 800MHz 2GB G.SKILL F2-6400CL5S-2GBNT

Производот е достапен

1,650.00 ден
Brand

G.SKILL

БРЗИНА

DDR2

RAM DDR3 2GB 1333MHz G.SKILL F3-10600CL9S-2GBNS

Производот е достапен

530.00 ден
Brand

G.SKILL

БРЗИНА

DDR3

RAM DDR3 4GB 1600MHz G.SKILL F3-1600C11S-4GNT

Производот е достапен

750.00 ден
Brand

G.SKILL

БРЗИНА

DDR3

RAM DDR3 8GB 1600MHz G.SKILL F3-1600C11S-8GNT

Производот е достапен

1,280.00 ден
Brand

G.SKILL

БРЗИНА

DDR3