RAM DDR4 64GB (2x32GB) 3600MHz G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C18D-64GTZR

  • Производител: G.SKILL
  • Гаранција: 1800 дена

11,040.00 ден

Опис

РАМ МЕМОРИЈА

Memory Type
DDR4
Capacity
64GB (32GBx2)
Multi-Channel Kit
Dual Channel Kit
Tested Speed (XMP/EXPO)
3600 MT/s
Tested Latency (XMP/EXPO)
18-22-22-42
Tested Voltage (XMP/EXPO)
1.35V
Registered/Unbuffered
Unbuffered
Error Checking (ECC)
Non-ECC
SPD Speed (Default)
2666 MT/s
SPD Voltage (Default)
1.20V
Fan Included
No
Features
Intel XMP 2.0 (Extreme Memory Profile) Ready

Дополнителни информации
Brand

G.SKILL

БРЗИНА

DDR4

ОЦЕНА (0)
0 reviews
0
0
0
0
0

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RAM DDR4 64GB (2x32GB) 3600MHz G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C18D-64GTZR”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

1 2 3 4 5
1 2 3 4 5
1 2 3 4 5