Attack Shark X3 Mouse Lightweight Black

  • Производител: Attack Shark
  • Гаранција: 180 дена

3,299.00 ден

Опис

ГЕЈМИНГ ГЛУВЧЕ

49g Super Light
3395 Gaming Sensor
BK3633 Tri-modes
80 Million Clicks
200 Hours Battery
TTC Encoder
Self-developed Driver
Smart Sleep
Ergonomic Design
Wide Applicability

Дополнителни информации
Brand

Attack Shark

ОЦЕНА (0)
0 reviews
0
0
0
0
0

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Attack Shark X3 Mouse Lightweight Black”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

1 2 3 4 5
1 2 3 4 5
1 2 3 4 5