ATROX GAMING PREBUILD AMD GAMER

  • Производител: АМД
  • Гаранција: 720 дена

40,999.00 ден

Опис

HIVETEC КОНФИГУРАЦИЈА 🔥

 

ПРОЦЕСОР CPU AMD Ryzen 5 5600X ✅
МАТИЧНА ПЛОЧА ASUS PRIME A520M-K ✅
ГРАФИЧКА КАРТА ASUS DUAL-RTX3050-O8G-V2 ✅
РАМ МЕМОРИЈА Kingston 16GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM FURY Beast Black ✅
ДИСК Kingston 1TB SSD NV2 NVMe PCIe ✅
КУЌИШТЕ/НАПОЈУВАЊЕ LOGIC PORTOS ARGB Black + Cooler Master MWE Bronze 450W V2 ✅
Дополнителни информации
Brand

AMD

ОЦЕНА (0)
0 reviews
0
0
0
0
0

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ATROX GAMING PREBUILD AMD GAMER”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

1 2 3 4 5
1 2 3 4 5
1 2 3 4 5