ATROX GAMING PREBUILD AMD GAMER FOR LIFE

  • Производител: АМД
  • Гаранција: 720 дена

49,999.00 ден

Опис

HIVETEC КОНФИГУРАЦИЈА 🔥

 

ПРОЦЕСОР CPU AMD Ryzen 7 5800X ✅
МАТИЧНА ПЛОЧА ASUS PRIME A520M-K ✅
ГРАФИЧКА КАРТА AFOX ASUS DUAL-RTX3060-O12G-V2 ✅
РАМ МЕМОРИЈА Kingston 16GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM FURY Beast Black ✅
ДИСК Kingston 1TB SSD NV2 NVMe PCIe ✅
КУЌИШТЕ/НАПОЈУВАЊЕ LOGIC PORTOS ARGB Black + Cooler Master MWE 550W BRONZE ✅
ЛАДЕЊЕ Cooler Master Hyper 212 Evo V2 ✅
Дополнителни информации
Brand

AMD

ОЦЕНА (0)
0 reviews
0
0
0
0
0

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ATROX GAMING PREBUILD AMD GAMER FOR LIFE”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

1 2 3 4 5
1 2 3 4 5
1 2 3 4 5